Контакты
(095) 567-43-05
(097) 837-80-82
Заказать сайт, Киев

Быстрый заказ
Пожалуйста, укажите имя и свой номер телефона, чтобы мы могли связаться с Вами

Бесплатный хостинг для клиентов YourWeb.in.ua

$1

Быстрый заказ

Пожалуйста, укажите имя и свой номер телефона, чтобы мы могли связаться с Вами


	
Всім клієнтам, які замовлять розробку сайту будь-якої тематики та будь-якої складності компанія YourWeb.in.ua пропонує - безкоштовний хостинг в подарунок на 1 рік.
 
 
При замовленні сайту, будь то розробка простої візитки або масштабний інтернет портал Ви можете отримати хостинг з необмеженим дисковим простором терміном на 1 рік абсолютно безкоштовно.
 
В такому випадку сайт розміщується на нашому хостингу з повним ftp доступом до нього і адмін панелі сайту, зі збереженням всіх прав на інтернет сайт. Замовивши безкоштовний хостинг на рік у нас, Ви також отримуєте безкоштовну технічну підтримку роботи сайту від фахівців YourWeb.in.ua.
 
По закінченню акційного безкоштовного року, оплата парковки сайту здійснюється за офіційними тарифами хостинг провайдера на момент закінчення акційного розміщення сайту.
 
Замовлення послуг безкоштовного хостингу від YourWeb.in.ua може замовити будь-який клієнт, що користується послугами нашої компанії, просто зробивши позначку при заповненні брифу на розробку сайту в розділі «Хостинг», або за усною домовленістю при складанні технічного завдання.
 
Безкоштовний хостинг від YourWeb.in.ua - економія коштів та якісне тих обслуговування будь-якого сайту.