Замовити сайт, Київ
Створення сайтів

В пошуку спеціалистів по створенню сайтів?

web-розробники студії YourWeb.in.ua до Ваших послуг.

Ми пропонуємо всі види робіт по створенню та обслуговуванню будь-яких різнопланових інтернет ресурсів. Ви можете замовити не тілько просте створення сайту, але і розробку спеціалізованого ПО, додаткових індивідуальних модулів, різноманітні послуги по обслуговуванню та підтримці сайта в актуальному та динамічному стані.

Хостинг Україна

Хостинг Україна

Замовити хостинг


Переваги "Хостинг Україна"

Якісний веб-хостинг без обмежень

 • Наявність цілодобової підтримки 24/7.
 • Власний дата-центр дозволяє легко нарощувати інфраструктуру і швидко реагувати на позаштатні ситуації. Оперативний доступ до обладнання дозволяє швидко вирішити проблему при виході обладнання з ладу.
 • Панель управління написана спеціально для нашого хостингу і надає функціонал, якого немає в стандартних дешевих програмах управління хостингом.
 • Можливість закачати на хостинг базу даних розміром більше 500Мб, використовуючи панель управління.
 • Використання для серверів тільки високоякісного серверного обладнання з двома процесорами і пам'яттю з корекцією помилок. На серверах встановлюється мінімум 96Gb пам'яті, які дозволяють використовувати її в потрібному обсязі. Пам'ять працює у трьохканальному режимі і дозволяє процесорам обмінюватися даними на максимальній швидкості.
 • Використання SSD-дисків класу Enterprise для розміщення як сайтів, так і баз даних. SSD-диски мають колосальну продуктивність за кількістю операцій вводу-виводу, що вирішує проблему вузького місця на сервері. Кожен SSD-диск може зробити десятки тисяч операцій читання і запису в секунду.
 • Десяток DNS серверів, розташованих у різних країнах.
 • 120 Gbit/s сумарна пропускна спроможність каналів. 
 • Всі комутатори об'єднані 10G оптичними лінками, що забезпечує швидку віддачу трафіку, а так само зменшує швидкість спілкування серверів між собою (наприклад, створення бекапів або при роботі web і mysql серверів).
 • Повна підтримка IPv6: DNS, пошта, панель управління, всі сайти розташовані на хостингу доступні за протоколом IPv6.
 • Безлімітна пошта, яку не заблокують при перевищенні дискового простору.
 • Наявність поштового кластера, аналогічного тим, що використовуються у великих поштових сервісах. Це дозволяє швидко обробляти пошту, масштабувати кількість серверів, розподіляти навантаження між серверами.
 • Сучасні і точні алгоритми фільтрації поштового спаму із збереженням листів в окремій папці поштової скриньки. А так само наданням детального звіту в панелі управління з можливістю перегляду тексту повідомлення. Наявність чорного і білого списку для кожного клієнта хостингу.

Стабільний хостинг для безперебійної роботи

 • Унікальна система моніторингу роботи обладнання, завданням якої є не лише сповіщати про проблеми, але й аналізувати їх та прогнозувати їх виникнення.
 • Балансування навантаження на сервери. Завдяки хмарним рішенням ми розподіляємо навантаження на сервери хостингу, завдяки чому всі сайти працюють швидко.
 • Онлайн міграція сайтів між серверами хостингу, що в разі появи проблем або необхідності провести оновлення обладнання дозволяє без зупинки сайту перенести його на інший сервер в хмарі.

Безпечний хостинг для захисту ваших даних

 • Безкоштовний SSL і Wildcrd SSL сертифікат для сайтів, розташованих на хостингу.
 • Автоматичне безкоштовне продовження SSL сертифікатів.
 • Шифрування даних по протоколу SSL при роботі з панеллю управління.
 • Двофакторний захист облікових записів користувачів від злому. Система аналогічна до тієї, яку банки використовують для захисту від крадіжки паролів.
 • Щоденне оновлення ядра операційної системи без перезавантаження системи дозволяє отримувати оновлення, пов'язані з безпекою, і при цьому залишатися завжди онлайн.
 • Система автоматичного виявлення спроб злому сервера через акаунт.
 • Захист користувальницьких акаунтів від злому або зараження вірусами через FTP.
 • Сканер вірусів, шелл і експлойтів дозволяє швидко виявити зараження, допоможе знайти вірус і вилікувати сайт.
 • Захист сайтів від брутфорс-атак (підбору паролів) на адміністративну частину. Налаштовується через панель управління хостингом і не вимагає внесення змін у вихідний код сайту.
 • Захист від підбору паролів до поштових скриньок і баз даних. IP адреса, з якої проводиться підбір паролів, автоматично блокується.
 • Звіт по успішності доставки листів, з можливістю перегляду листів, які були доставлені адресату.

Надійний хостинг для зберігання даних

 • Автоматичне щоденне резервне копіювання даних на хостингу.
 • Автоматичний доступ до резервних копій баз даних та файлів. Можливість легко відновити сайт з резервної копії через панель управління вибравши дату для відновлення.
 • Можливість відновити роботу хостингу, який не був сплачений тривалий час, з усіма налаштуваннями і поштою.

Простий і зрозумілий веб-хостинг для розробників і веб-студій

 • Можливість безпечно делегувати доступ до панелі управління хостингом програмістам, які працюють з проектом.
 • Можливість веб-студіям керувати великою кількістю хостинг-акаунтів, зареєстрованих на клієнтів, через свій обліковий запис.
 • Можливість персоналізації пошти під свій бренд і доступу до пошти через свій домен.
 • Онлайн міграція сайту між країнами: Україна, Німеччина, Росія, Франція, Канада, Сінгапур, Польща, Австралія, Фінляндія. Перенести сайт в іншу країну дуже легко. Для цього в панелі управління досить натиснути на одну кнопку, все інше за вас зробить програма: перенесе сайт та базу даних, перелаштує DNS. Все це відбувається без зупинки сайту.

Хостинг з доступними цінами і безкоштовним тестовим періодом

 • Безкоштовний тестовий період - 5 днів.
 • Накопичувальна система знижок.
 • Продовження домену, хостингу, виділених серверів і VPS в кредит.

Запитання по хостингу, що задають найчастіше

Що таке хостинг?

Кожен сайт, який ви відвідуєте, являє собою набір скриптів і картинок. Коли в адресному рядку вказуєте назву сайту, то комп'ютер надсилає запит на сервер хостингу. Сервер хостингу обробляє запит і відправляє на комп'ютер результат роботи скриптів у вигляді HTML-коду, з якого малюється дизайн сайту і картинок. Ресурси сервера, які виділяються для зберігання зображень і скриптів, а так само обробки запитів клієнтів, називається хостингом.

Хостинг відрізняється тарифними планами, які обирають залежно від кількості запитів на сервер, а також кількості картинок і скриптів, які потрібно зберігати. Починати рекомендуємо з мінімального тарифу, оскільки в ньому достатньо ресурсів для функціонування більшості сайтів, а перейти на більший тарифний план можна в будь-який момент, вибравши його в панелі управління хостингом.

З тарифним планом визначилися – беремо мінімальний тариф "Сайт SSD", але найскладніше – це підібрати для сайту доменне ім'я. Саме з підбору доменного імені слід починати реєстрацію хостингу. Якщо визначитися з доменним ім'ям не вдається, то його можна вибрати пізніше, для цього при оформленні замовлення на хостинг потрібно обрати пункт "вкажу доменне ім'я пізніше".

Чим відрізняються хостинг і домен?

Всі сервери, підключені до мережі інтернет, мають свої IP-адреси. IP-адреса – це спеціальним чином записане число у форматі 4-х цифр, значенням від 0 до 255, розділених крапкою, наприклад 91.206.200.1. Такі числа дозволяють комп'ютерам легко і швидко знаходити одне одного та спілкуватися між собою. Але для людей використовувати слова замість цифр набагато зручніше, тому були вигадані доменні імена, які відповідають IP-адресам. Тому доменне ім'я – це всього лише слово, яке відповідає адресі сервера в мережі інтернет. Наприклад, доменному імені ukraine.com.ua відповідає IP-адреса 185.39.224.11. Ця IP-адреса належить серверу хостингу, на якому розташований сайт компанії "Хостінг Україна".

Доменне ім'я можна порівняти з вивіскою назви компанії – її можна розмістити на будівлі, в якій знаходиться офіс компанії, і всі будуть бачити вивіску і заходити в будівлю. Коли компанія переїжджає в інше приміщення, то вивіску можна забрати і повісити на новий будинок, щоб клієнти знали, що тепер офіс знаходиться в іншому місці.

Які види хостингу бувають?

Залежно від масштабу проекту і потреб у ресурсах може знадобитися один з видів хостингу:
Віртуальний хостинг – найбільш дешевий і простий в управлінні вид хостингу, завдяки чому він є найпопулярнішим. Безліч сайтів віртуального хостингу розташовуються на одному сервері, розподіляючи його ресурси між собою. Даний вид хостингу найбільше підходить для розміщення сайтів.
VPS – на відміну від віртуального хостингу, де всі ресурси сервера розділені між усіма клієнтами, на VPS кожному клієнту виділено певний гарантований обсяг ресурсів. Зазвичай даний вид хостингу використовується для проектів з підвищеними потребами до ресурсів, або у яких є необхідність встановити специфічне програмне забезпечення на сервер, що неможливо на віртуальному хостингу. Недоліком VPS є те, що його необхідно самостійно адмініструвати.
Бізнес-хостинг – є різновидом віртуального хостингу, але з гарантованими ресурсами, як на VPS. Ціна бізнес-хостингу вища, ніж у VPS, через те, що у вартість включена зручна панель управління, пошта і резервне копіювання на окремому сервері плюс адміністрування. Якщо врахувати той факт, що при розміщенні сайту на VPS необхідно платити за адміністрування, бізнес-хостинг є більш дешевим рішенням для сайтів, які виходять за рамки ресурсів віртуального хостингу.
Виділений сервер – відмінне рішення для розміщення корпоративних сайтів, у яких є велика потреба в ресурсах та для яких надійність і стабільність роботи сайту відіграють важливу роль. Під один сайт виділяються всі ресурси сервера.

Що таке хостинг-провайдер?

Хостинг-провайдер – це компанія, яка надає послуги по розміщенню сайтів на своїх серверах. Хостинг-провайдери відрізняються якістю послуг, які вони надають. Основними критеріями є: надійність хостинг-провайдера, досвід надання послуг хостингу, якість служби технічної підтримки, зручність і функціональність панелі управління, ємність каналів зв'язку, наявність захисту від DDOS-атак, наявність власного дата-центру.

Як обрати хостинг для сайту?

1. Оберіть провайдера, у якого сервери розташовані в тій країні, в якій знаходяться потенційні відвідувачі сайту. 2. Дізнайтесь про наявність у нього акредитації в українських домених зонах. 3. Дізнайтесь, чи є власний дата-центр. 4. Дізнайтесь, чи отримана ICANN акредитація. 5. Дізнайтесь, чи техпідтримка працює цілодобово.

Скільки коштує хостинг?

Віртуальний хостинг – найдешевший вид хостингу, його вартість становить від 99 грн в місяць.

Ця категорія порожня.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами