Замовити сайт, Київ
Створення сайтів

В пошуку спеціалистів по створенню сайтів?

web-розробники студії YourWeb.in.ua до Ваших послуг.

Ми пропонуємо всі види робіт по створенню та обслуговуванню будь-яких різнопланових інтернет ресурсів. Ви можете замовити не тілько просте створення сайту, але і розробку спеціалізованого ПО, додаткових індивідуальних модулів, різноманітні послуги по обслуговуванню та підтримці сайта в актуальному та динамічному стані.

Послуги

Компанія Yourweb.in.ua виконує повний спектр послуг по розробці, підтримці, просуванню сайтів, інтернет-магазинів — послуги по створенню сайту. Замовити сайт ціна:

Послуги по створенню сайтів

ПОСЛУГИ ПО СТВОРЕННЮ САЙТУ-ВІЗИТКИ

Невеликий по своєму вмісту, але полнофункціональний і красивий сайт для вашого бізнесу. В основному підходить для компаній з невеликою кількістю послуг та товарів. Також сайт-візитка ідеально підходить в якості персональної сторінки або невеликого портфоліо.создание сайтов услуги

3500 грн. подробнее

ПОСЛУГИ ПО СТВОРЕННЮ ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Інтернет-магазин — сайт орієнтований на продаж товарів через інтернет. Включає в себе каталог Ваших товарів, кошик, модулі для оплати, які дозволяють покупцям здійснювати  покупки и розплачуватися за них через інтернет, не виходячи з дому. Послуги по створенню сайту — розробка інтернет магазину. Замовити сайт. ціна інтернет магазину.

5800 грн. подробнее

ПОСЛУГИ ПО СТВОРЕННЮ БИЗНЕС-САЙТУ

Для компаній, що пропонують велику кількість послуг (товарів) — бізнес рішення. Може включати в себе: каталог товарів, каталог новин, форум, дошку оголошень і т.д. Рішення для великих фірм і корпорацій під ключ. За разумною ціною Ви отримаєте комплексне рішення. Пакет «Все включено»

от 10000 грн. подробнее

Зробити красивий та функціональний сайт і розмістити його в интернеті — це тілько перший крок, щоб зробити Ваш бізнес успішним. Без відвідувачів та потенційних клієнтів — це просто ще одна красива картинка в мережі інтернет. Розкрутка сайту — комплекс послуг розрахований на залучення покупців і потенційних клієнтів на Ваш ресурс. Ми пропонуємо широкий комплекс послуг по просуванню Вашого сайту в мережі інтернет:

Послуги орієнтоварі на підвиження рейтингу та залучення відвідувачів на сайт

КОМПЛЕКСНЕ ПРОСУВАННЯ САЙТУ

Просування сайту з виведенням в ТОП пошукових систем цільових запитів.

5000 грн/мес. подробнее

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА

Реклама Google, Yandex — вартість — 20% від вкладенної в рекламну компанію сумму;

від 100 грн. подробнее

SEO ПРОСУВАННЯ. РОБОТА З КОНТЕНТОМ

Написання індивідуального контенту, наповнення сайтів та інтернет магазинів якісними SEO текстами

від 2 грн/стр. подробнее

послуги по підтримці та обслуговуванню сайтів.

Підтримка сайту, а також його технічне обслуговування – це комплекс дій направлений на підтримку роботоспособності і функціоналу сайта. Підтримка в актуальному стані інформації на Вашому сайті, підтримка контенту в актуальності, адміністрування поштових серверів, управління розсилками і таке інше. Ми займаємось такими видами послуг:

  • розміщення сайту в Інтернеті;
  • управління DNS-сервером;
  • управління электронною поштою;
  • регістрація та подовження домену;
  • хостинг (реєстрація, зміна тарифів, перенос сайтк на інший хостинг);
  • резервне копіювання та відновнення резервних копій;
  • захист від вірусів та шпигунських атак;
  • управління контентом сайту (пошук і наповнення, додавання нового функціоналу)
  • технічна підтримка сайту

Послуги по створенню сайтів від Yourweb.in.ua — створення сайтів в Україні, просування, технічна підтримка,обслуговування.

 

Уточнити пошуковий запит
Каталог продающих одностраничных HTML сайтов — HTML Landing Page. В данном разделе доступны для просмотра и заказа одностраничные HTML сайты Landing Page. Для подробного просмотра сайта перейдите на соотвествующую страницу, где Вы найдете ссылку на «демо» сайта, где вы сможете ознакомиться с ..
$100
Інтернет-магазин індивідуальний сучасний дизайн; зручний каталог товарів; інструменти мониторингу та обліку продажів; допомого в адмініструванні магазину та підтримка; реклама, просування. 7500 гр..
$1
Администрирование сайта от YourWeb.in.ua — поддержание Вашего сайта в актуальном, динамически развивающемся состоянии, а также полное техническое обслуживание. Как уже говорилось не раз: новосоздынный сайт — это только начало пути. Впереди еще много работы для поднятия его рейт..
$5
Створення бізнес сайту для малого та середнього бизнесу. Данийй вид сайтів ідеально підійде для компаній активно розвиваючих свій бізнес і послуги в мережі інтернет. За доступною ціною Ви можете отримати чудовий інструмент для залучення великої кількості потенційних клиентів або покупців ваших по..
$400
Розробка інтернет магазину від компанії Yourweb.in.ua. Найоптимальніший варіант інтернет сайту, призначений для інтернет комерції. Сама назва сайту - «інтернет-магазин» говорить сама за себе. Сайт, який є інтернет-магазином, ідеально оптимізований під потреби інтернет комерції і спрямований на бі..
$200
Даний вид сайтів – є найпростішим способом заявити про себе в мережі інтернет. Розробка сайту візитки найбільш підходить для невеликих компаній, що представляють один або декілька видів послуг, в якості особистих сторінок, невеликих портфоліо та інформаційних сайтів. Незважаючи на н..
$150

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами